Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Atlas

eG TV - La Cosa Nostra - Memories - 2011

Recommended Posts

Titlu oficial : eG Tv La Cosa Nostra Movie

 

Data lansării : 14.6.2011

Gen : Actiune

Durată: 4:50

Scurtă prezentare : Scurta prezentare a familiei La Cosa Nostra din anul 2011.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember that times.Nice video coltu stanga 2:08 cel mai mare sef.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Netul , ma scuzati.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa acea perioada, remember, la momentul acela eram mai toti nebunii in aceiasi factiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panarama,cel mai tare lider pe care l-am avut ,cred ca in 2 luni ju######te cat am stat in LCN am intrat de cel putin 50 de ori cu wanted 10 la jail.Erau zile cand intram si de 3 ori :)). Acum numai teritorii,teritorii,in rest nimic. Numai skin de fata aveam :-" =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai frumoase momente petrecute pe acest server.Mereu stateam in spawn-ul Yakuza si intram toti cu wanted 10 :O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Grave deja a trecut un an de atunci:O , nu cred.

Tu ai fost omul care m-ai facut sa ma reapuc:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoase amintirile :) La Cosa Nostra va fii mereau ce-a mai Strong factiune :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul,tin minte că mă rugam de napu de grave sa ma ia in lcn...era singura factiune care bloca tunelul LS-SF omorand tot.RESPECT GENERATIA De atunci ex.(gravelordxl staff,guardian...si multi alti care au ramas niste legende care nu o sa fie uitate niciodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omu` care ne-a facut zile negre pe cand eram co-lider Yakuza. :))

Cum intram in game ma trezeam cu tot LCN-u in spawn.

Old times.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark2oo9: Fute-ma . =))) Ce asi mai vrea odata sa petrec acele clipe .. frumos.. Remember GaylordXL. Nu vi iara lider LCN ;;)?

 

http://i56.tinypic.com/2d0dw6s.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titlu oficial : eG Tv La Cosa Nostra Movie

 

Data lansării : 14.6.2011

Gen : Actiune

Durată: 4:50

Scurtă prezentare : Scurta prezentare a familiei La Cosa Nostra din anul 2011.

 

 

 

 

 

 

Frumoase vremuri...si eu si IniTial am fost in aceea perioada in LCN si uite unde am ajuns acum.. Tu esti ultimul care mi-ai dat /uninvite pe server si in momentul actual trebuie sa fii mandru, Th3_Ly0n ultimul care mi-a dat /invite (07.05.2011) 21.gif .. Cum zicea si forever, zilnic intram jail cu w10, erau zile cand intram de vreo 3 ori jail cu w10 20.gif .. Imi aduc aminte cand am facut eventul acela de 1.000.000$ acolo langa Stadion SF, ce rupere a fost 21.gif) .. Pacat ca au trecut asa repede acele vremuri si nu o sa mai fie..

 

Dark2oo9: Fute-ma . 24.gif) Ce asi mai vrea odata sa petrec acele clipe .. frumos.. Remember GaylordXL. Nu vi iara lider LCN 5.gif?

 

http://i56.tinypic.com/2d0dw6s.png

Degeaba mai vine acum lider LCN.. nu mai ai ce face cu actualii playeri 1.gif .

 

Remember Gaylord!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevarat ce zice dYeSeL, degeaba mai vine acum ca Leader LCN ca nu ai cu cine ... au fost cele mai frumoase / amuzante momente petrecute in LCN, mai ales la sedinte cand eu cu LeE ne spargeam de ras. Cum am primit /invite, am dat /sm, si eram vreo 20 ON, cand faceam baricada de masini in josul spawnului YKZ si ei debea erau 2-3. Acum daca le zici sa facem ceva RP "pai e plictisitor, bla bla bla", asta e .... Remember.

 

Cateva poze ce am mai gasit:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos videoclipul, pe atunci eram surenos cand era Rooney lider. Imi placea asa mult sa particip la miniwar-urile voastre 21.gif, cand mergeam tot LBS-ul in spawn Yakuza, cel putin 5 oameni mureau cu wanted 10. Imi aduc aminte ca eram singurul surenos ON, si-ati venit voi cu un Bus plin (erati vreo 20 + de membrii in el) la GSLS de m-ati luat si pe mine si am mers sa blocam tunelul 21.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Initial : http://img855.images.../samp021olu.png I remember this, e ultima poza facuta dupa o sedinta la care a participat un sfert de factiune 21.gif

 

@TheGangsta : S-au facut toate lucrurile posibile in perioada aia de cateva luni si faza cu autobuzul se numara printre ele 21.gif . Sa te uiti pe la filmulete LCN, e un video facut de qpzor cand ne plimbam 20 de insi cu autobuzul si omoram gabori.

 

@ vin_dyesel : normal ca am fost ultimu care ti-a dat uninvite, intreaba-l pe kawasaki sa-ti zica cat s-a rugat sa ii dau uninvite ( si tot nu i-am dat ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba a fost frumos,am fost si eu in perioada aia ..cred ca a fost singura factiune in care am stat atat de mult pe vremea aia (cam 2luni si putin cred) si nu vroiai sa-mi dai rank :( GAYLORD :)) ..

A fost frumos si aia este,dar timpu trece si toate se duc.. X_X asta e.

 

Remember.

 

Hahahah 2:47 eventu ala de genu "Primu care ma omoara x$,ma apara mafia" =)))) VAI MAMA ce era acolo =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Great Moments !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate vad in acel videoclip , cred ca e unul dintre cele mai frumoase momente la LCN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

! Remember that times.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce vremuri :-<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...