Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alynn

Get the Gringo

Recommended Posts

-Poster:

 

Teq7I.jpg

 

-Regia/Autori: Adrian Grunberg

 

-Roluri/Actori: Mel Gibson

 

-Gen: Acţiune

 

-Data lansarii: 15.06.2012

 

-ScurtaPrezentare:

Ziua lui "Driver" a inceput foarte prost si nici nu da semne ca ar putea sa se imbunatateasca pe parcurs. Tocmai a prins o prada de cateva milioane de dolari care i-ar putea asigura o vacanta mai mult decat placuta in viitorul apropiat. O idee buna care insa, se face praf, la propriu.

In timpul unei urmariri cu masini, cu politia americana de frontiera pe urme si un ranit pe bancheta din spate, Driver spulbera zidul de la granita de sud, rostogolindu-se violent si oprindu-se… in Mexic. Preluat de autoritatile mexicane, Driver este trimis intr-o inchisoare de maxima securitate supranumita El Pueblito (Satul), unde intra intr-o lume stranie si mai mult decat primejdioasa. “Satul” mexican nu este un loc in care un strain ca Driver ar putea supravietui fara ajutorul unui veteran, care se intampla sa fie un pusti de 10 ani, priceput mai bine decat oricine la cum se trag sforile in inedita locatie.

In regia lui Adrian Grunberg si cu o distributie for###### din: Mel Gibson, Daniel Gimenez Cacho, Jesus Ochoa, Roberto Sosa, Dolores Heredia, Kevin Hernandez, Fernando Becerril, Mayra Serbullo, Mario Zaragoza, Gerardo Taracena, Tenoch Huerta si Peter Gerety, explozivul film de actiune presarat cu moment de comedie neagra, Vacanta dupa gratii / How I Spent my Summer Vacation va putea fi vizionat pe marile ecrane din Romania incepand cu data de 15 iunie.

 

 

-Sursa: http://www.cinemagia...acation-490082/

 

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb actor .. uite ca imbatranesc toti , Mel Gibson , Steaven Segal , Danny Glover , Sylvester Stalone , Arnold Schwarzenegger , Danny DeVito ... si se duc toti pe sfarla , numa vorbe de lauda pentru acesti actori si inca multi multi alti !

 

Cat despre film , avand in vedere povestea lui cred ca o sa fie unul foarte interesant dar nu o sa aibe aceeasi actiune/comedie ca si cand Mel Gibson era mai tanar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta da distributie, cred ca este interesant, cea a imbatranit marele actor Mel Gibson, pacat.. nu prea sunt actori tineri de viitor . :) Cat despre film, am sa-l incerc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alynn,este o greseala la titlu.Numele filmului este Get the Gringo daca nu ma insel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda.. ai dreptate am modificat.. 1.gif probabil a fost pus gresit numele pe site.. 1.gif , mersi ca m-ai anuntat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar ma gandeam sa il descarc in seara asta ,Mi se pare un film bun si interesant

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=7ku_AOOdvW8 - Traileru asta este mai frumos

 

 

Filmul este genial.vi-l recomand.

Partea favorita din film. Cand arunca cladirea in aer cu aia 2 barosani carora le furase bani.. genial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deobicei filmele lui mel gibson sunt foarte bune .. Dupa cum am spusfilmul sa dovedit un real succes mie unul mi-a placut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar va trebui sa vad si acest film Get the Gringo. Totusi, nu stiu ce ma face sa sper si sa cred ca ar fi unul de comedie :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suoer filmu .. l-am vazut , e uimitor cum actorii astia batrani inca mai fac filme pentru noi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Closed Topic vechi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...