Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Stefan Banica feat.Marius Moga - "Ce e dragostea?"

Recommended Posts

Numele melodiei : Ce e dragostea?

Cantaretii : Stefan Banica , Marius Moga

Link melodie :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SR1ed6zl7aw

Cateva detalii despre melodie : "Ce e dragostea?" - cel mai nou single extras de pe albumul "Altceva", al 14-lea disc de autor din cariera lui Stefan Banica.

Video :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SR1ed6zl7aw

Β 

Β 

Sincer nu prea ascult melodii de genul.. mi se par prea lente 4.gif Dar in versuri citesti un adevarat "love story"..

Si.. nu cred ca exista barbat care, indiferent de varsta, de buzunar (cat de plin este), de sanatate, s.a. sa nu fi suferit macar o data din dragoste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O melodie reusita dupa parerea mea, Moga cu Stefan nu prea ma asteptam :)), oricum este deja ascultata de majoritatea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu ascult genul acesta,dar melodia aceasta este chiar superba :X si imi place mult de tot. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ziua mea, te vreau pe tine-n loc de tort. <3

O superba melodie de dragoste, este interesanta combinatia Stefan Banica si Marius Moga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faina melodia, videoclip reusit, colaborarea celor doi a dat roade, destul de bune chiar. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai trebuie si Stefan Banica sa mai faca un banutz :)) cata vacanta sa aibe si el.. bani se termina repede .... oricum frumoasa melodia in stilul ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

topicurile mai vechi cu muzica au fost inchise, doar cele mai noi mai sunt deschise pentru a evita +1, o sa postez acelasi lucru in toate topicurile deschise pentru a le vedea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...