Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] GTA V: Al doilea Trailer Oficial

Recommended Posts

M-am uitat la el pe site-ul official fix dupa ce a scazut timpul acuma o ora circa. Ce pot spune , astept lansarea si mai ales sa il joc. Sper sa vina cu ceva nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia e super iar la grafica tot in urma sunt masinile arata nefinisate nu se compara cu modurile gasite pe net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar astept cu sufletul la gura acest joc 8.gif Acest trailer a mai pus cateva paie pe focul gamerilor si fanilor de "Grand Theft Auto". Chiar sunt curios ce vanzare va avea acest joc si pana in 2014 cate unitati ale acestui joc vor fi vandute.

Melodia e super iar la grafica tot in urma sunt masinile arata nefinisate nu se compara cu modurile gasite pe net.

Cum doamne iartama sa compari masinile din acest joc cu modurile ce le gasesti tu pe net cand mai ales jocul nici nu a aparut pe rafturi ? Tu chiar nu ai nimic mai bun de facat inafara de a vegeta impreuna cu acea guma de mestecat ce o numesti cerebel ? Hai fie poate te refereai la jocurile predecesoare din seria GTA dar tot nu cred ca pentru GTA IV se merita sa pui moduri si alte traznai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu acest trailer, mi-ai facut ziua mai buna ! :X. Deabea astept sa il joc.

Cat despre grafica, masini etc. au iesit super ! :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super super tare jocul . este cu adevarat magnific ! Dabea astept sa il joc ;):X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca Rockstar nu se opresc in a crea jocuri frumoase si captivante incluse in seria Grand Theft Auto, plus ca le aduc un venit URIAS din aceste jocuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos gta 5 , mise pare mult peste gta 4 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare sa fi primit licenta sa utilizeze masini de marca cum ar fi Audi, BMW, nu doar replici cu un nume fals ca in seriile anterioare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTA 5: Three Wise Monkeys Trailer

 

452.jpeg

 

Noul trailer Grand Theft Auto 5 a fost lansat, noi si noi informa.tii iesind la iveala despre viitorul joc Rockstar. Aflam noi detalii despre cele trei personaje, motorul grafic care sta in spatele jocului si misiunile care ne astepta.

 

Michael este un fost spargator de banci, care a facut o intelegere cu FBI-ul si duce o viata luxoasa in Los Santos. Chiar daca totul pare perfect, viata de familie alaturi de sotia sa, Amanda, si cei doi copii adolescenti pare un adevarat calvar. Trevor pare exact opusul lui Michael, este un fost pilot instabil si duce o viata modesta in suburbii. Conduce un buggie, se ia la bataie cu trecatorii si pare intotdeauna la limita de a ceda nervos. Franklin, cel mai tanar personaj, pare sa fie introdus in scenariu intamplator, intalnindu-se cu Michael in fata unei case de pe plaja. Chiar daca acesta este insotit de un partener, se pare ca trece de unu singur in echipa celor doi protagonisti mai in varsta. Este introdus de Michael ca fiul pe care si l-a dorit intotdeauna. Trailer-ul se incheie cu cei trei in ipostaza clasica Three Wise Monkeys, care simbolizeaza sa nu vezi raul, sa nu auzi de rau si sa nu vorbesti de rau.

 

gta5_monkeys.jpg

 

Din punctul de vedere al vehiculelor, am descoperit masini sport, un buggie, un trailer care-si arunca masinile de lux pe sosea pentru a scapa de politie, un avion cu elice pilotat de Trevor, motocilete enduro si un avion militar care distruge un elicopter de politie. Cea mai surprinzatoare secventa (01.26) il are in prim plan pe Trevor, care sare cu un jeep dintr-un avion de transport. Din ce ne-am dat seama, misiunile includ spargerea unui magazin de bijuterii, jefuirea unui tren (in stilul San Andreas) si a unei banci.

 

Motorul grafic pare solicitat la maxim, avand detalii impresionante mai ales in planurile indepartate (vezi 00.05 si 01.22). Este vorba de acelasi RAGE, care din 2012 suporta DirectX11 si ochelari stereoscopici 3D.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa strang bani sa mai pun 8gb ram si o placa video ceva gtx 660 pana apare asta si poate si de un i7 chiar vreau sa il joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc aproape real .. astept lansarea cat mai repede , imi place ca majoritatea lucrurilor ce pot fii facute in viata de zi cu zi le intalnesti si acolo .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...