Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Harlem Shake SA:MP

Recommended Posts

Frumos :X Am participat :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coloteroritaaaa egaming rullzzz !! :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma asteptam la ceva mai bun. Aici ma refer la faptul ca, atunci cand incepe melodia, unul danseaza, restul stau degeaba, nu danseaza, nu fac nimic. Apoi cand incepe acel "booom" apar mai multi, sau tot aceiasi cu diferite anim-uri. In acest video toata lumea danseaza. La un moment dat apare o ambulanta, un nrg pe acolo, bubuie si se strica totul.

 

Lasand organizarea la o parte, imi plac mult efectele folosite. Aici se vede ca te pricepi foarte bine.

 

Nu o lua drept o rautate, nu te critic, doar mi-am spus parerea legata de acest movie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am avut nici timpul si nici resursele necesare... cu siguranta voi face ceva mai elaborat daca voi avea timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare de tot :))).

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mare parte este foarte reusit filmuletul, doar organizarea lasa umpic de dorit.

Imi plac foarte mult efectele folosite, cum ai incadrat scenele pe melodie si nu in ultimul rand rapiditatea cu care ai editat si postat acest videoclip pe youtube.

Dupa parerea mea, daca mai lucrai la partea cu regia (impreuna cu jucatori) era mult mai bine. (partea care ai filmat-o pe joc)

 

Felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit bine,imi place.Bravo!

Organizarea nu conteaza acum,au fost anuntate filmarile intr-o fractiune de secunda,nici nu au avut timp userii sa se treazeasca. :dancerock:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Excelent, am iesit foarte bine. Felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos , si eu am participat si sunt mandru :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, te felicit pentru efortul depus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte frumos,felicitari Dstefan (e fain ca am dansat si eu in el :)) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci filmu ii super smecher , plin de efecte ,bine editat . Insa fenomenu asta "Harlem Shake" ii prea exagerat, la nivel global.... :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

DStefan esti un baiat deosebit, iar mereu faci niste filmulete extraordinar de impecabile si pe perfecte, dar acest filmulet nu a avut acel "clic" in sensul dansul. Editarea a fost foarte buna, la fel si efectele. Felicitari pentru munca depusa, dar daca mai lucrai putin la dans era perfect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Tinand cont de organizare e cam pe langa Harlem Shake.. insa efectele imi plac..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma asteptam la ceva mai bun. Aici ma refer la faptul ca, atunci cand incepe melodia, unul danseaza, restul stau degeaba, nu danseaza, nu fac nimic. Apoi cand incepe acel "booom" apar mai multi, sau tot aceiasi cu diferite anim-uri. In acest video toata lumea danseaza. La un moment dat apare o ambulanta, un nrg pe acolo, bubuie si se strica totul.

 

Lasand organizarea la o parte, imi plac mult efectele folosite. Aici se vede ca te pricepi foarte bine.

 

Nu o lua drept o rautate, nu te critic, doar mi-am spus parerea legata de acest movie.

 

Cum a zis si Marci,in general harlem shake-ul nu se bazeaza doar pe dans.Poti sa faci tot felul de chestii ciudate,iti cumperi lopeti sau mai stiu eu ce nebunii,pui cativa sa se bata, sa faca tot felul de dracii.Trebuie sa fie cat mai "nebun" acest dans daca intelegi ce vreau sa zic,lasand la o parte factorul acesta imi place foarte mult cum editezi fiecare film..felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film. Felicitari pentru munca depusa.

 

 

Cum se numeste melodia de pana in sec. 9? de inceput ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto,in sfarsit se strang cativa si organizeaza ceva frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

este un film slab, nu am vazut nimic deosebit.Un videoclip bazat pe un sound deranjant, o obsesie pentru cei cu mentalitate de turma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era mai bine daca il faceai de 40 sec cat e de fapt melodia ... si sa faci cum e originalul ..se misca unu si dupa incep toti dar cu animuri diferite ... deja de la jumate nu mai are sens  ;) da' e bine si asa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...