Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Razvane sa nu te superi dar din cauza mea si a lui daniels nu mai poti sa iti faci cont pe ~ :))))

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razvane sa nu te superi dar din cauza mea si a lui daniels nu mai poti sa iti faci cont pe ~ 21.gif))

 

 

E inregistrat pe mojang. Nu imi pasa de acele sv. non-premium Daca chiar am chef sa joc imi reactivez contul.

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca ii tai gura lui Teodor intr-o zi sper ca in curand :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca ii tai gura lui Teodor intr-o zi sper ca in curand :)

 

De ce nu acum ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine cum crezi tu dar cum iti reactivezi contul ?

 

Cu paypal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce plictisealaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu joc samp , lvl 3 si am intrat si in News Reporter  :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, din pacate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti putina rabdare.Xanto mi-a oferit cateva firme de hosting bune.Si la momentul asta se fac cateva teste de ping la fiecare firma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa alegi pe aia mai buna si care sa nu aiba lag non-stop din minut in minut ca nu vreau sa mai cad din lume sau sa imi iau jail cand e lag ca cica am fly... 

Multumim Mirel0 ... !

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa se rezolve in curand mor de plictiseala ... :D 
  :D/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stii ca da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa se rezolve in curand mor de plictiseala ... :D 

  :D/ 

Respect pt. eminem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect pt. eminem :D

 

Eu nu am ... Ceea ce facem noi in tara e pura golaneala :)) aia acolo isi duc razboaie de rivalitate si se chinuie sa supravietuiasca in oras ... Nu am nici nu respect pentru el deoarece nu stiu cum a trait cu adevarat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici nu vorbim despre in sine cum a trait el viata ci despre stilul lui de muzica  na nu orice raper a reusit sa vinde peste 80.000.000 de albume la nivel mondial na si fiecare cu muzica lui :D  :D/
 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici nu vorbim despre in sine cum a trait el viata ci despre stilul lui de muzica  na nu orice raper a reusit sa vinde peste 80.000.000 de albume la nivel mondial na si fiecare cu muzica lui :D  :D/

 

 

Evident daca oameni prosti nu duc mai mult decat versuri precum: ,,Cand PESTELE e-n cuib, te frige las-o jos, te frige las-o jos, te frige las-o jos, "

Rapul lui Eminem poate fi considerat ca cel a lui Salam ca aceleasi versuri le poate avea ala.

 

Aparent nu stii ce e rapul si il asculta sa fi un smecheras swag. Nu merge in fata mea :)) mai treci pe la oamenii care au realizat rapul adevarat in lume sau la noi in tara ce totusi sunt mai cunoscuti in afara dar totusi poftim aici muzica adevarata pentru oameni care totusi gandesc:

 

Cateva nume de trupe si albume:

 

- Specii ( Usile Vol 1 )

- Furnici coapte

- Sunet Sacru ( Ridicam constructia )

- Haarp Cord ( Vremurile din urma )

 

Cativa MC:

 

- Kazi Ploae

- Bocaseca

- Fratele Nord

- Ombladon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evident daca oameni prosti nu duc mai mult decat versuri precum: ,,Cand PESTELE e-n cuib, te frige las-o jos, te frige las-o jos, te frige las-o jos, "

Rapul lui Eminem poate fi considerat ca cel a lui Salam ca aceleasi versuri le poate avea ala.

 

Aparent nu stii ce e rapul si il asculta sa fi un smecheras swag. Nu merge in fata mea :)) mai treci pe la oamenii care au realizat rapul adevarat in lume sau la noi in tara ce totusi sunt mai cunoscuti in afara dar totusi poftim aici muzica adevarata pentru oameni care totusi gandesc:

 

Cateva nume de trupe si albume:

 

- Specii ( Usile Vol 1 )

- Furnici coapte

- Sunet Sacru ( Ridicam constructia )

- Haarp Cord ( Vremurile din urma )

 

Cativa MC:

 

- Kazi Ploae

- Bocaseca

- Fratele Nord

- Ombladon

Ba tu zici ca cica rimele lui Eminem ar putea sa le aiba si Salam mor de ras =)))) :))   

Frate nu ascult melodii de genu pe care asculti tu hai ai si tu niste casti si asculti in timpu orelor si pe afara asta inseamna ca gata sti tu toata istoria rap-ului nu am zis ca vreau sa ma dau mare in fata cuiva,pur si simplu imi place ,ai tu mare swag ca asculti asa cv :))

In tradevar sunt si alti raperii pe lume bunii ca Eminem na uite nu i-am ascultat inca da incepi tu sa ma inveti pe mn nu stiu ce lectii ascult ce muzica vreau nu ce muzica asculti tu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ascult toate aproape toate genurile dar stiu care e muzica buna >:) fata de alte persoane :X Si nu e vorba de rime :)) nici la salam :P Si totusi salam are mai mult ca sigur versuri mai bune fata de Eminem.

Bleach Rap-ul a plecat de la frustrarile fata de un sistem unde s-a ajuns la swag ... In cazul americanilor si evident la indoctrinarea lor in anumite idei ca viata e frumoasa si mintea are 7 carari. 

 

Bleah hai revenim la MC ca dupa o sa ma sanctionez singur din cauza ta :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...