Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LokoMondo

Gta IV .

Recommended Posts

Grand Theft Auto IVnew

A aparut un GTA IV nou , Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City . Este vorba despre altceva , mapa e aceeasi , caracteru nu e la fel .

 

Este bestial . GTA IV asta nou este 2 in 1.. Intrati normal in el si acolo va alegeti sa jucati : http://i42.tinypic.com/kbodbt.jpg

 

In primul joc este vorba despre : Esti intr-un club de rockeri, cu motoare , mergi la waruri , joci viata unui biker.

 

In al 2-lea joc este vorba despre un gay iar tu esti bodyguardu-l lui . Nu prea stiu multe despre acest joc ca nu prea l-am jucat. Vreau intai sa-l termin pe primu si dupa il incep pe asta . In primu deja am 60% :D. Am facut in acest joc 10% si cel mai mult mi-a placut ca am baut intr-un club pana am intrat in coma si dupa m-a dat la o ghena de gunoi.

Gagica iti faci in club , dansezi cu ea iar dupa te duci in WC si o f**i .:|"

(In Lost and Damned am facut 60% din el, iar din The Ball of Gay Tony 20%)

 

Lost and Damned :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ca sa am aceste continuari ce trebuie sa fac? Sunt niste pachuri sau ceva de genu, ca nu am inteles?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Si ca sa am aceste continuari ce trebuie sa fac? Sunt niste pachuri sau ceva de genu, ca nu am inteles?

Nu . Vezi ca este pe filelist . scrii : Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City .

 

Trebuie instalat din nou .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am ce sa zic ... este super.

Pacat ca nu merge pe PC-ul meu.

 

PS: Jocurile nu sunt iesite acum, stiu de mult de ele ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am downloadat de pe un torent foarte cunoscut din Romania :|

Sper sa fie mai frumos decat prima versiune. Oricum , ca sa joci calumea GTA VI , iti trebuie o racheta de calculator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciudat...am downloadat torrentu l-am instalat si nu imi deschide jocu :| Nu sti din ce cauza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciudat...am downloadat torrentu l-am instalat si nu imi deschide jocu :| Nu sti din ce cauza ?

Ce eroare iti da?

Oricum trebuie sa faci vreo 5 lucruri ca sa mearga.. update, crack , install sp 3/vista/seven etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am terminat GTA The Ballad of Gay Tony si GTA Lost and Damned pe Xbox'ul meu.

 

Cel mai frumos este primul, The Ballad of Gay Tony deoarece are foarte multe chestii noi. Arme noi, locatii noi, parasuta, teren de golf unde poti juca, posibilitatea de a pazi propriul club + relatii sexuale cu o fata care nu sunt ascunse ca in jocurile precedente, asa zisele "Hot Coffee'uri" .

 

Al doilea, Lost and Damned nu mi se pare prea interesant. Are doar cateva arme noi, in rest e la fel ca GTA IV.

 

@ Radu_Toretto, el spune ca au aparut de curand pe PC, nu pe Xbox.

 

Va recomand sa il jucati pe o consola, de preferabil la grafice High. E pacat sa il jucati la rezolutia 800 x 600 pe PC si sa pierdeti toata frumusetea acestui joc :| .

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi place f mult si pe pc si joc la rezolutie maxima.. detalii grafice la fel. Inca nu am apucat sa ma joc asa mut, doar cate putin din fiecare. Sunt reusite, imi plac aman2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciudat...am downloadat torrentu l-am instalat si nu imi deschide jocu :-j Nu sti din ce cauza ?

 

Pai ca sa-ti mearga trebuie sa ai urmatoarele :

 

 

Minimum System Requirements :

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space

Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

 

Recommended System Requirements:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos dar e multiplayer unde ai facut tu pozele sau in joc normal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozele le-am facut in joc normal..single player. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun, a primit titlul de jocul anului, e si normal...cand o sa ma las de SA o sa ma apuc de el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumoas jocul dar nu am gasit ink un link bun de download >:D<<'>

Share this post


Link to post
Share on other sites

cine ma ajuta cu SERIAL KEY ?:-j nu ma descurc aici ... imi cere activare si nu ma pricep

 

Fara id mess.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cine ma ajuta cu SERIAL KEY ? :)) nu ma descurc aici ... imi cere activare si nu ma pricep

 

add egaming.traffikstar

 

Mie nu mi-a cerut nici un serial . Ori nu l-ai downloadat pe cel care trebuie ori nu l-ai instalat tu bine . Am sa te ajut eu pe mess ! :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul cn ma poate ajuta sa il descarc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca am placa video prea slaba :lolidiot:.L-am jucat la un prieten acasa ( are cont pe SaMp "Carson" )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foarte frumos jocul cn ma poate ajuta sa il descarc ?

Incearca pe filelist , 100 % il gasesti acolo!

 

ON: Super jocu, l`am jucat la un prieten si e foarte fain, dar nu am avut timp sa mi`l descarc, prea mult samp :lolidiot:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos, nasol ca nu am un pc destul de bun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu jocul l-am luat de pe filelist..daca vreti sa va dau torrentu da-ti-mi PM cu id-u de messanger si vi-l dau :D

 

PS: Multi m-au contactat pe samp sa le dau torrentu. :) Nelamuriri la instalare/download sau orice ziceti prin PM...nu mai lasati id-uri de mess pe aici. Va ajut cu mare placere . Bafta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merge cu 2 gb ram si 256 video ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

-edit- Scz de double post .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...