Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tudy_luik

eG TV - Un alt fel de San Andreas

Recommended Posts

Foarte frumos gg.Ar fi fost frumos sa filmezi si pestera :)).Sabzaky el e mai mult cu dm.Acest film este foarte linistitor si nu e actiune de aceea cred ca ai spus ce ai spus Sabzaky.

 

Am mai avut eu o gramada de cadre pe care puteam sa le pun insa melodia asa e facuta, scurta, si nu am avut unde sa le bag si pe celelalte... Le-am bagat pe alea care erau mai frumoase.

 

foarte neInteresant !

 

 

Judecand dupa "new vid-ul" de la semnatura nu mi-e greu sa-mi dau seama de ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut superb filmul . Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

All3xXxxXXxX , nu e vorba ca sunt cu DM , idee e ca filmul , cum s-ar zice , nu are actiune , e cam "boring" daca ma intelegi. Daca ai fi un Cinefil adevarat , si daca ai stii anumite chestii , nu ai mai fi zis asta , poate aflii acum , dar orice film trebuie sa aibe o actiune , un punct culminant.

 

@ CryTeK , cel mai bun post dintre toate de aici , ai spus tot ce era de spus.

@ Tudy , am inteles cu ce idee ai facut acest film , dar , eu tot ce am zis a fost ca filmul nu are , o spontanitate , o actiune , ai filmat Mapa din San Andreas , e frumos , dar totusi , nu poti spune ca "vai ce superb e filmul , ai filmat apusul soarelui superb" , pana la urma este un joc.

 

- Pentru Filmat / Editat ai nota 10 , pentru ideea filmului tot 10 , insa pentru Spontanitate / Actiune (elementele care te fac a nu te plictisii) ai nota 6 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
All3xXxxXXxX , nu e vorba ca sunt cu DM , idee e ca filmul , cum s-ar zice , nu are actiune , e cam "boring" daca ma intelegi. Daca ai fi un Cinefil adevarat , si daca ai stii anumite chestii , nu ai mai fi zis asta , poate aflii acum , dar orice film trebuie sa aibe o actiune , un punct culminant.

 

@ CryTeK , cel mai bun post dintre toate de aici , ai spus tot ce era de spus.

@ Tudy , am inteles cu ce idee ai facut acest film , dar , eu tot ce am zis a fost ca filmul nu are , o spontanitate , o actiune , ai filmat Mapa din San Andreas , e frumos , dar totusi , nu poti spune ca "vai ce superb e filmul , ai filmat apusul soarelui superb" , pana la urma este un joc.

 

- Pentru Filmat / Editat ai nota 10 pentru film , pentru ideea filmului , 6 ...

Corect este un joc dar din moment ce-l joci 2-3 ore pe zi sau cat il joci de ce sa nu privesti si catre lucrurile astea, omu' a incercat ceva nou, el a vrut sa arate ca samp poate sa insemne si altceva decat ceea ce majoritatea playerilor cred ca e samp, repet filmul mi se pare frumos chiar daca e booring si nu are actiune, ideea filmului e foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Corect este un joc dar din moment ce-l joci 2-3 ore pe zi sau cat il joci de ce sa nu privesti si catre lucrurile astea, omu' a incercat ceva nou, el a vrut sa arate ca samp poate sa insemne si altceva decat ceea ce majoritatea playerilor cred ca e samp, repet filmul mi se pare frumos chiar daca e booring si nu are actiune, ideea filmului e foarte buna.

 

Scrisesem gresit mai sus , am editat , am vrut sa zic ca pentru ideea filmului tot nota 10.

Scuzama ca iti spun , dar ce vrei tu sa zici prin "a vrut sa arate ca samp poate sa insemne si altceva" ? Geez , a filmat mapa in ideea ca sunt si alte locuri frumoase in joc unde se poate po###### , insa si tu stii la fel de bine ca mine si Tudy ca asta nu se v-a intampla niciodata. De ce ?

Gang-urile / Mafiile - Stau aproape toata ziua si se bat la GSLS / GSSF / Skate Park.

Cops - Alearga toata ziua pe la GSLS / GSSF / Skate Park ca sa isi scoata bani dupa urma la mafii / gang-uri.

Taxi - Se plimba toata ziua prin SF / LS ducand clienti deoarece nu au ce face in locuri precum pestera lv , pentru ca nu au ce clienti sa ia de pe acolo.

School Instructors - Stau toata ziua pe la Gara SF incercand sa vanda niste licente.

News Reporter - Se plimba cu Van-ul prin LS / SF si dau anunturi.

 

@ Sper ca ati inteles la ce ma refer , Tudy , ti-am spus si aseara pe Mess la ce ma refer si nu vreau sa provoc un scandal pe aici din cauza ca am criticat un filmulet.

 

I`m out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ca-i bun..

@ sabzaky, omg...mai respira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot la gara ii gasesti, furand masini, dand cu picioare, pumnii :)) degeaba incerci sa schimbi ceva.

10 pentru film. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos Filmul ,Foarte frumos ai facut montajul filmului.Chiar e foarte reusit .Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , felicitari , ai luat niste zone foarte frumoase , insa mai sunt si altele , asteptam o viitoare editie :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos,si melodia se potriveste perfect cu filmul.

 

 

Keep going.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe scurt:Ii frumos filmul dar plictisitor

 

Locurile acelea sunt foarte frumoase de vazut dar nu prea ai ce face la ele.Poate ca mafiile sau gangurile pot face un war acolo dar in rest nimic

 

Ideea este buna Tudy tine-o tot asa.

 

And this:

 

 

hai ca-i bun..

@ sabzaky, omg...mai respira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film nota 10+(tine-o tot asa in continuare)

Share this post


Link to post
Share on other sites
All3xXxxXXxX , nu e vorba ca sunt cu DM , idee e ca filmul , cum s-ar zice , nu are actiune , e cam "boring" daca ma intelegi. Daca ai fi un Cinefil adevarat , si daca ai stii anumite chestii , nu ai mai fi zis asta , poate aflii acum , dar orice film trebuie sa aibe o actiune , un punct culminant.

 

@ CryTeK , cel mai bun post dintre toate de aici , ai spus tot ce era de spus.

@ Tudy , am inteles cu ce idee ai facut acest film , dar , eu tot ce am zis a fost ca filmul nu are , o spontanitate , o actiune , ai filmat Mapa din San Andreas , e frumos , dar totusi , nu poti spune ca "vai ce superb e filmul , ai filmat apusul soarelui superb" , pana la urma este un joc.

 

- Pentru Filmat / Editat ai nota 10 , pentru ideea filmului tot 10 , insa pentru Spontanitate / Actiune (elementele care te fac a nu te plictisii) ai nota 6 ...

 

Aici iti dau drepate.Chiar nu ma pricep,asta e adevarul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este foarte frumos, ar fi bine sa gasim playerii altundeva, in afara de gara SF, GSSF, skate park, spawn civil, sa-i mai gasim plimbandu-se pe la chiliad, ca si asa, multi nu stiu sa scrie "chiliad" (child) . Tudy, ai nota 10 si un + de la mine ! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place cum a surpins mapa...Gj Tudy;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte interesant , se vede ca ai pus trup si suflet deoarece ai un motiv clar si bun de a face asa ceva doar ca nu prea ai noroc in a-ti reusi planul in totalitate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos.

Am si eu o intrebare ..nu te supara dar prima faza acolo cand face baiatu din ykz accident partea aia am mai vazuto intrun film../Orcum frumos filmul bravo..

Sa o tineti tot asa nota 10:X:X:X :>:|:-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze am postat gresit scuze ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca un filmulet super , gg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi de idee.

Totusi, puteai sa filmezi fara sa se vada partea aceea din elicopter..

Totusi, 9,5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...