Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

Fast and Furious Tokyo Drift

Recommended Posts

-Poster: The-Fast-and-the-Furious-Tokyo-D...-56354-778.jpg

-Regia/Autori: Justin Lin / Chris Morgan.

-Roluri/Actori: Lucas Black / Sean Boswell, Zachery Ty Bryan / Clay, Nathalie Kelley / Neela, Brian Tee / D.K., Brian Goodman / Major Boswell, Sung Kang / Han Lue.

-Gen: Actiune / Drama / Thriller / Crima.

-Data lansarii: 23.iunie.2006

-Scurta Prezentare: Sean Boswell evadeaza din lumea superficiala care il inconjoara si din casa nefericita cu ajutorul curselor de masini, dar asta il face sa fie unul dintre cei urmariti de autoritati. Dupa inca un accident, unul dintr-o serie lunga, ca sa nu intre in puscarie, este trimis de acasa la tatal lui, un militar de cariera stationat in Tokyo. Acum este oficial outsider, insa Twinkie il introduce in lumea ilegala a curselor din capitala nipona. In prima cursa, fara sa stie, Sean il provoaca pe D.K., regele curselor, care are legaturi cu Yakuza, iar dupa ce pierde, este obligat sa munceasca pentru un alt strain, Han, ca sa-si plateasca datoria. Han si trupa lui il invata regulile curselor din Japonia si abilitatile lui ajung la un alt nivel. Insa face greseala sa se indragosteasca de Neela, prietena lui DK, care il provoaca la o ultima cursa cu miza extrema.

-Sursa: www.cinemarx.ro

-Trailer: click here !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb film ! :O Chiar ma imaginez in locul lui Sean >:P Si mai e o faza tare cand se il ia Han pe Sean la el la club si il duce in service si ii spune "The red evo it's yours" :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Superb film ! :| Chiar ma imaginez in locul lui Sean :| Si mai e o faza tare cand se il ia Han pe Sean la el la club si il duce in service si ii spune "The red evo it's yours" :|

sa sti mi se pare foarte reusit filmul acesta

Share this post


Link to post
Share on other sites
color="#00BFFF"]-Data lansarii:[/color] 23.iunie.2006

Desii asta-i data lansarii face furori si in ziua de azi(25.septembrie.2010). Superb film merita vazut de x5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate seriile sunt faine, dar le-au incurcat putin. Tokyo drift trebuia sa fie al 4-lea iar cel care este acuma ultimu trebuia sa fie al 3-lea. Va puteti da seama din stoty-line. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toate seriile sunt faine, dar le-au incurcat putin. Tokyo drift trebuia sa fie al 4-lea iar cel care este acuma ultimu trebuia sa fie al 3-lea. Va puteti da seama din stoty-line. :(

Nu neaparat.

La fel am gandit si eu prima data, dupa ce am vizionat si ultima parte.

Dar mi-am amintit ca urmeaza Fast Five. Poate asa este gandit filmul, si ultimul va completa povestea. :X

Sa vedem ce o sa fie ... mai avem de asteptat pana prin aprilie - mai. =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca au facut Tokyo drift ca sa revina in prezent deoarece acum am observat ca driftul este foarte evoluat si uneori mai pop-ular decat cursele DRAG ... Si pana mea acum le-au combinat =)) Abia astept sa apara Fast five :X Cred ca o sa-l vad ce cel putin 5 ori :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta da film.

Va ramane, si este cel mai bun film din seria Fast and Furios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am revazut,un film minunat de nota 20 nu 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut, superb filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb , Tot timpu mi-au placut filmele cu "masini" !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea acesta este totusi cel mai slabut film din seria Fast and Furious, dar totusi, merita vazut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai slabut Radule :-j

Dar poate compenseaza Fast Five :) ce zici de asta?

In fine mie mi se pare un film reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fata de celelalte "Fast and Furious" acesta este mai slabut .. vorba lui Peleu :) dar merita vazut are cat de cat o poveste interesanta . :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun film,puteti sa il vizionati nu aveti ce pierde ci din contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte frumos filmul, l-am vazut de N ori, nu mai tin cont. Imi plac filmele de genul si chiar pot sa spun ca e unul reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de 2-3 ori . F&F este o serie de filme draguta. Imi plac filmele de genul , insa tot "Torque" e favoritul meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam vazut si e foarte fain filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut si mi-a placut foarte mult.Acum a aparut si 4.Imi plac filmele de genu acesta care constau in curse de masini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ador filmele astea cu masini . Este frumos filmul desi este cam vechi dar nu se uita

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut aseara la cinema, e fain filmul. Eu zic ca merita sa va uitati la el, mai ales pentru cei care is innebuniti dupa masini :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut odata acasa si odata la cinema e destul de bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut SUPER film :)) Toate filmele Fast & Furios sunt misto >:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blck

frumos film vil recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...