Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Broscuta

[Prezentare] Test Driver Unlimited II

Recommended Posts

Poster :

990994_160865_front.jpg

Numele jocului :Test Driver unlimited II

Descriere :

Test Drive Unlimited 2 transforma genul „driving” adaugand persistenta, progresul si customizarea aduse de cele mai noi jocuri multiplayer in experienta ta de auto-racing.

 

Test Drive Unlimited 2 amesteca perfect experientele de single-player si multiplayer creand o lume dinamica in care continutul si provocarile evolueaza constant.

 

Jucatorii isi definesc imaginea online printr-o customizare nemaintalnita pana acum a avatarurilor si vehiculelor si prin achizitionarea de proprietati, haine si alte accesorii necesare unui lifestyle luxos si international. Noi tipuri de curse, clase de masini, schimbari de medii, locatii si multe altele vor impinge aceasta franciza la un nou nivel de performanta.

 

* TDU 2 e „mereu viu” prin update-urile de continut automate si integrarea perfecta a elementelor online si offline. Continut, provocari si mecanici noi vor fi integrate dinamic in gameplay in timp ce lumea jocului evolueaza in timp.

* Un mod nou care-ti permite sa-ti parasesti masina si sa te plimbi in zone noi pentru a interactiona cu alti jucatori. Noile cluburi conduse de jucatori sunt acum o parte imensa. Noi moduri de co-op; urmareste liderul, pastreaza distanta si mareste-ti distractia in aceasta lume de social networking.

* Deblocheaza o gama imensa de optiuni si lauda-te cu avatarul tau prietenilor si rivalilor. Customizeaza-ti masina cu o gramada de culori, decal-uri, interioare si materiale. Personalizeaza fiecare aspect al avatarului tau – parul, hainele, fizicul si atitudinea. Cumpara-ti masina sau yach-tul viselor, decoreaza-l, mobileaza-l si invita-ti prietenii.

 

Cerinte de sistem :

Intel Processor	- 	Core 2 Duo E4500 2.2GHz 	GD CPU hardware score: 3 	Login to compare your CPU
AMD Processor	- 	Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
Nvidia Graphics Card	- 	GeForce GTX 280 	GD GFX hardware score: 8 	Login to compare your GFX Card
ATI Graphics Card	- 	Radeon HD 4870
RAM (Memory)	- 	2 GB
Hard Disk Space	- 	14 GB
Direct X	- 	9

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

TDU mi-a placut mult , strangi bani pentru a cumpara masini , faci concursuri si iti cumperi o locuinta si in garaj incap multe masini :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocu l0am jucat de foarte multe ori pe la prieteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam vazut pe YouTube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este frumos dar este si mai si daca-l joci cu volan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc frumos , ce pot sa spun , nu se compara cu Gran Turismo 5 , sau altele , dar sa zicem ca e acceptabil . Daca il joci cu volan e super , cum a zis si Codyyn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,as vrea si eu un SERIAL pt TDU 2 ;).

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumos :X lam jucat la un amic aici in italia :D cris cauta pe google

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este foarte frumos, il am si are multe tipuri de masini si ultimele modeluri... Pentru pasionatii de masini e un joc superb pentru ca are multe masinii, si deastea tari :D .Singura problema este ca e unpic repetitiv si de la anumit timp te plictisesti de el...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,as vrea si eu un SERIAL pt TDU 2 ;).

Multumesc!

Acum scpai cu avertisment. Data viitoare cand mai postezi ceva asemanator suspend de la 7 zile in sus.

Citeste regulamentele forumului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam de mult timp sa apara TDU 2,mi l-am luat la inceputu` lunii Martie,este genial!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dragut jocu,dar pt mine DIRT 2 ramane cel mai tare xD.

Nu stiu de ce scrie la cerinte gtx 280 :-? cand nici macar nu cere asa ceva,la gtx 260 mie imi ruleaza perfect cu totu la maxim :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc excelent,grafica impecabila,gamplay...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma imi copiez si eu jocul :)

Sper ca nu l-am luat degeaba , dupa ce am vazut pe youtube , pare un joc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dragut l-am incercat se misca bine ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul.

 

 

:lol: Nu putem sa zicem ca e foarte frumos de abia putem zice ca e frumos. Sonorul,vocile ma dor urechile cand le aud, controlul la masini e varza :drive: , la grafica no comment dar daca va duceti la un magazin ceva si va duceti sa va uitati intr-o oglinda veti observa ca personajul vostru mai mult zboara sau sa zicem ca patineaza, la review a luat 6,5 . Toti am asteptat acest joc dar slab...ma dezamagit. :omg: Am uitat sa mentionez si sutele de bug-uri existene copcai prin aer, masini care zboara chiar daca se intalnesc rar. Ma asteptam la mai mult :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebe sa ai PC bun ca sa joci jocu' asta calumea. Nu oricine il poate juca. Dar oricum, am jucat TDU 1 si era frumos. Am asteptari mult mai mari de la asta. O sa incerc. Thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, imi place am jucat TEST DRIVE UNLIMITED primu-l HF !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat TDU I , si este foarte frumos. Cu siguranta TDU II este si mai frumos. Acuma il descarc ca m'am plictisit de samp :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu l-am instalat si imi da sa fac offline activation si nu il am serialu ca nu l-am cumparat si nu il gasesc daca poate cineva sa ma jute cu un serial va rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc reusit.. Dar sincer , prefer TDU 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat si eu TDU 1 am stat vreo 4 zile si am jucat ca un disperat sa iau un ferari amarat =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e printre cele mai reusite , dar e acceptabil .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat si eu TDU 1 am stat vreo 4 zile si am jucat ca un disperat sa iau un ferari amarat =))

Eu un 3 zile am facut bani de un ferari , vre-o 150.000 jucand doar 1-2 ore pe zi ...

 

Oricum , foarte frumos TDU 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...