Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] WWE All Stars: Roster List

Recommended Posts

WWE All Stars: Roster List

 

308.jpeg

 

WWE All Stars, jocul care va fi lansat pe data de 1 aprilie, va cuprinde unele dintre cele mai mari nume din istoria wrestling-ului. Titlul va fi disponibil pentru PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Nintendo Wii si Xbox 360, fiind un fast-paced fighting arcade game.

 

Printre vedetele WWE All Stars regasim pe:

 

- Andre the Giant

- Macho Man

- Bret Hart

- Ricky Steamboat

- The Rock

- Hulk Hogan

- Ultimate Warrior

- Eddie Guerrero

- Sgt. Slaughter

- Mr. Perfect

- Stone Cold

- Shawn Michaels

- Jake "The Snake"

- Jimmy Snuka

- Roddy Piper

- John Cena

- Triple H

- Rey Mysterio

- John Morrison

- Big Show

- Kofi Kingston

- Sheamus

- CM Punk

- The Miz

- Drew McIntyre

- Undertaker

- Jack Swagger

- Kane

- Edge

 

Pentru a anunta lista luptatorilor, THQ a lansat si un trailer, intitulat WWE All Stars Greatest Roster Trailer

 

watch?v=f4tTsiusK9k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragut , dar are totusi cam ani###### grafica , nu se prea apropie de real . Iar gameplay-ul este unul 'nush cum sa zic' . In concluzie nu imi place , prefer WWE acelea mai vechi putin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca jocul asta nu arata adevarata fata a wrestlingului de astazi adica falsitatea. Totul e FAKE, nimic nu e real in show-urile astea. Ca si-a rupt unu gatul sau mana, asta e alta poveste ; si in desene animate sunt accidente. [lol]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare un joc dragut dar totusi cu mici defecte. Le-au pus prea multi muschi, grafica e foarte buna dar totusi mai au putin de lucrat. In rest pare n joc pe care l-as juca cu placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept sa vad ce e de capu` lui , nu cred ca va fii foarte interesant dar asa cand n-ai ce face..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jucat wwe vs row 2010 pe ps2 :) chear esti frumos jocul putine buguri daca le rezolva ar fi frumos :D:) . Am cautat in ita frun wrezling pt ps3 da n-am gasit;) imi place sa daw cu ei de pamant :(()

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma atrage...nu imi place grafica:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am downloadat si instalat , sa zicem ca merge , e putin mai fain ca cele precedente . Daca sunteti atrasi de el cat de cat nu ezitati sa il incercati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am downloadat si instalat , sa zicem ca merge , e putin mai fain ca cele precedente . Daca sunteti atrasi de el cat de cat nu ezitati sa il incercati.

OFF: L-ai downloadat si instalat dar ai uitat ca jocul nu exista in varianta pentru PC. Epic fail.

 

ON: Nu-mi plac astfel de jocuri pentru ca tot ce se intampla in realitate e fals, teatru ca-n wrestling nu vezi nicaieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF: L-ai downloadat si instalat dar ai uitat ca jocul nu exista in varianta pentru PC. Epic fail.

 

ON: Nu-mi plac astfel de jocuri pentru ca tot ce se intampla in realitate e fals, teatru ca-n wrestling nu vezi nicaieri.

Pai inseamna ca l-am confundat , imi cer scuze , este varianta si pentru PC , tot WWE cu Wrestling , nu stiu cum se numeste mai departe , o sa ma uit mai atent si revin , banuiesc ca de aia nu imi placea , dar din moment ce este doar pe console , nu ar avea de ce sa ma intereseze. Eu am luat alt WWE , aia era.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF: L-ai downloadat si instalat dar ai uitat ca jocul nu exista in varianta pentru PC. Epic fail.

 

ON: Nu-mi plac astfel de jocuri pentru ca tot ce se intampla in realitate e fals, teatru ca-n wrestling nu vezi nicaieri.

Te cam inseli in privinta variantei pe PC. Poti emula jocuri de PS 2 pe PC cu un program numit Pcsx2 (Documentati-va pe google, nu vreau sa fac reclama). Totusi ce treaba are cu realitatea? Pana la urma ... e un joc. :P

 

P.S. Daca aveti de gand sa va luati programul specificat mai sus, tin sa va avertizez ca este foarte greu de configurat. Insa daca urmati tutorialul pus acolo de proprietarii programului veti reusii. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te cam inseli in privinta variantei pe PC. Poti emula jocuri de PS 2 pe PC cu un program numit Pcsx2 (Documentati-va pe google, nu vreau sa fac reclama). Totusi ce treaba are cu realitatea? Pana la urma ... e un joc. :P

 

P.S. Daca aveti de gand sa va luati programul specificat mai sus, tin sa va avertizez ca este foarte greu de configurat. Insa daca urmati tutorialul pus acolo de proprietarii programului veti reusii. :)

Stiu , am incercat cu Gran Turismo mai demult , dar m-am chinuit si degeaba... e destul de complicat.

Eu am gresit , probabil am luat alta varianta ptr PC , nush daca e acelasi joc.. dar tot wwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vorbeam de jocul stock, nu de variante de console cu emulatoare...Totusi nu tin minte sa fi fost vreun joc WWE sau wrestling in general pe PC, doar unul foarte vechi.

Cat despre emulatoare nu stiu ce sa zic, nu am incercat niciodata si nu prea cred ca functioneaza jocurile, sau daca functioneaza functioneaza prost..

 

Anyway, nu sunt pasionat de astfel de jocuri si mi se pare o prostie sportul wrestling in general, nu gasesc rostul unor batai false.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e fain , sa stii ca exista , nu mai stiu care , din ce an , dar este , si de aia am incurcat , atata timp cat e un joc poate sa fie fals in realitate , nu mai conteaza... jocul este fain de plictiseala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...