Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KtaLyN

Grupele UEFA Champions League

Recommended Posts

Grupa A

 


  1.  
  2. Bayern Munchen
  3. Villareal
  4. Manchester City
  5. Napoli

 

Grupa B

 


  1.  
  2. Inter Milan
  3. CSKA Moscova
  4. Lille
  5. Trabzonspor

 

Grupa C

 


  1.  
  2. Manchester United
  3. Benfica
  4. FC Basel
  5. Otelul Galati

 

Grupa D

 


  1.  
  2. Real Madrid
  3. Olympique Lyon
  4. Ajax Amsterdam
  5. Dinamo Zagreb

 

Grupa E

 


  1.  
  2. Chelsea
  3. Valencia
  4. Bayer Leverkusen
  5. Genk

 

Grupa F

 


  1.  
  2. Arsenal
  3. Marseille
  4. Olympiakos Pireu
  5. Borussia Dortmund

 

Grupa G

 


  1.  
  2. FC Porto
  3. Sahtior
  4. Zenit
  5. APOEL

 

Grupa H

 


  1.  
  2. Barcelona
  3. AC Milan
  4. Bate Borisov
  5. Victoria Plzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa H Calificata Barcelona si AC.Milan :) Otelu ... sigur iese ultima nare nici o sansa. Acuma asteptam meciurile :) Forta Barca si anu asta !!! hooray.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ xXxBladexXx - Frate,ai vazut ce a facut Unirea Urziceni? nimeni nu credea ca e in stare sa faca 9PCT,ai vazut CFR Cluj? nimeni nu credea ca bate CHELSEA,acum sa vedem ce face Otelul Galati,nu trebuie sa fii asa OPTIMIST,nu se stie niciodata,macar locul 3 sa mergem in Europa league si cu OTELUL.

P.S: HAI ROMANIA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ xXxBladexXx - Frate,ai vazut ce a facut Unirea Urziceni? nimeni nu credea ca e in stare sa faca 9PCT,ai vazut CFR Cluj? nimeni nu credea ca bate CHELSEA,acum sa vedem ce face Otelul Galati,nu trebuie sa fii asa OPTIMIST,nu se stie niciodata,macar locul 3 sa mergem in Europa league si cu OTELUL.

P.S: HAI ROMANIA!

 

Frate nu vreau sa fiu eu acuma un nesimtit dar hai sa fim seriosi...Otelul sa vazut si in startul campionatului ca nu ma prea sperie pe nimeni...Nu sunt sigur ca prindem locul 3 in grupa dar in fine...Fi atent ca basel o sa prinda locul 2 pe putin...Nu stiu daca ai vazut startul din elvetia dar e ceva incredibil cum joaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate nu vreau sa fiu eu acuma un nesimtit dar hai sa fim seriosi...Otelul sa vazut si in startul campionatului ca nu ma prea sperie pe nimeni...Nu sunt sigur ca prindem locul 3 in grupa dar in fine...Fi atent ca basel o sa prinda locul 2 pe putin...Nu stiu daca ai vazut startul din elvetia dar e ceva incredibil cum joaca...

Ai dreptate,dar nu se stie niciodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce face diseara Otelul? Eu sper sa scoata un egal, desi va fi foarte greu. Benfica e in super forma, a facut egal cu Porto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca un egal poate face si cred ca Otelu va da totul pentru asta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa scoata un egal, este cel mai bun rezultat pe care-l poate scoate Otelu cu aceasta echipa, zic eu. Oricum... meciul acela cu basel putea fi castigat, pacat :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benfica - Otelu 1- 0 , asta e , oricum grupele de anul acesta sunt numai cu echipe mari (majoritatea) , nu prea cred ca mai avem vreo sansa teoretica , daca nu am batut nici Benfica , Nici Basel , oare vom bate Machester United ? Se Poate Orice . HAI Romania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otelul s-a facut de ras in Europa :)). In Liga I a terminat pe locul 1, datorita arbitrilor si blaturilor, ca in rest Otelul nu e in stare de nimic. In UEFA nu mai poti trage sfori asa usor, ma bucur ca si-a luat bataie, sper ca Manchester United sa ii dea macar un 10-0 sa ne potolim si noi si sa invatam ca Otelul mai bine statea acasa decat sa se prezinte la meciuri, ca tot aia e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-a scos Chelsea de la pariuri, nu pot sa cred ca nu au castigat! :(

Cat despre Otelu, asta ne e "valoarea".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anul aceasta e anul lui Manchester United

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem badboy;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GRUPA A

1.FC Bayern M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anul aceasta e anul lui Manchester United

 

E pe locu 2 frate ... eu nu cred ca reuseste ceva Man.U anu asta. Asta e parerea mea acuma nu stiu ce credeti voi. [ ma refer in UCL ]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...