Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OmuPower

eG TV - La Mall

Recommended Posts

Ideea este copiata. Am mai vazut un film in care erau aceste scene si aceasta melodie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ideea este copiata. Am mai vazut un film in care erau aceste scene si aceasta melodie.

 

Melodia normal ca este copiata, apartine lui George Horea ... Si nu am drepturi de autor pe el...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puteai sa dezvolti filmul , pacat ca la sfarsit se termina brusc melodia . Pe viitor sper sa faci ceva si mai bun .

Felicitari pentru munca depusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reusit filmu, felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este o idee buna, dar n-a fost deloc dezvoltata, doar ca aia isi fac nevoile pe copac, vorbesc aia la telefon si sunt beti.

Am vazut mai sus "Gen : Comedie", nu vad unde ar fii comedia.. Exista in acest filmulet?

PS: Trebuia umpic mai dezvoltata ideea si era ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reusit , felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia normal ca este copiata, apartine lui George Horea ... Si nu am drepturi de autor pe el...

 

E grav, stii ca dupa ACTA poti sa faci si parnaie pentru asta...

 

PS: reusit filmuletu totusi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari ! Foarte reusit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, dar se termine cam brusc...Oricum Felicitari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar odata as vrea sa vad un filmulet(samp) cu voce , nu cu scris , adica sa inregistrezi frumos vocea si sa pui peste video in loc de scris .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar odata as vrea sa vad un filmulet(samp) cu voce , nu cu scris , adica sa inregistrezi frumos vocea si sa pui peste video in loc de scris .

Dar tu cine ma rog esti sa dai sfaturi? Veziti acolo de gimnaziu , daca esti asa de bun sfatuitor , pune tu in aplicare ideea ta.

@ Despre film , cum au zis si ceilalti nu prea e dezvoltata ideea... Oricum Felicitari

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)) Foarte tare, nota 10 !:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copiata de pe ###### ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar tu cine ma rog esti sa dai sfaturi? Veziti acolo de gimnaziu , daca esti asa de bun sfatuitor , pune tu in aplicare ideea ta.

@ Despre film , cum au zis si ceilalti nu prea e dezvoltata ideea... Oricum Felicitari

 

Nu ti se pare ca esti putin cam nesimtit? Te-ai uitat sa vezi de cand e Mario in aceasta comunitate? De unde si pana unde e aceasta moda a voastra de a lua peste picior pe oricine iese in calea voastra? Te-ai gandit ca tu poate erai la stadiul de Bomber-Man atunci cand Mario ajuta comunitatea asta, fiind helper, tutorial writer, scripter si multe altele? Are tot dreptul sa comenteze, ca e DEMOCRATIE, domnu' care ai avatar cu un rapper si te crezi mare smecher. Nu a venit la tine in casa ( atat cea reala, cat si cea virtuala, cum ar fi un site, blog ), el si-a exprimat opinia proprie pe un forum public. Referitor la sfatul tau despre gimnaziu, ar fi o idee foarte buna, chiar indicata pentru tine, din moment ce nu ai cunostinte elementare de gramatica. In ziua de azi orice putoi ca tine care a dat de hip hop i se urca independenta la cap si considera ca e Dumnezeu pe pamant, cand de fapt esti un nimeni pe lume, un muritor de foame, si singura ta functie pe acest pamant este sa transformi alimentele in rahat.

 

Semnat, eu.

 

Cat despre film, nu este deloc reusit. De fapt, sincer sa fiu, nici macar nu am rezistat sa ma uit pana la sfarsit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmu e copiat, daca il pun aici sa va dau linku e total copiat, dar fac reclama la alt server.

Vino si tu cu o idee originala,si nici macar nu e o copie reusita,parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Filmu e copiat, daca il pun aici sa va dau linku e total copiat, dar fac reclama la alt server.

Vino si tu cu o idee originala,si nici macar nu e o copie reusita,parerea mea.

 

 

Filmu nu ii foarte reusit recunosc,si is 3 lucruri copiate: 1. Titlu , 2. Piesa , 3. Faza cu /pee ! .... (In rest totu ii diferit!)

Cam atat, osa revin cu ceva mai bun! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmu e copiat, daca il pun aici sa va dau linku e total copiat, dar fac reclama la alt server.

Vino si tu cu o idee originala,si nici macar nu e o copie reusita,parerea mea.

Nu avem nevoie de criticiile tale de 2 lei , oricum esti un NIMIC PE ACEASTA COMUNITATE ! Nu uita acest lucru , inainte sa dai criticii uita-te la filmele tale de 2 bani ;) , Mai uita-te in oglinda si vezi ce fata de smiorcait si de fatalau ai, apoi revin-o pe Forum si mai discutam , intre timp te salut din mers si app :fuck: , Bafta !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cat despre film, nu este deloc reusit. De fapt, sincer sa fiu, nici macar nu am rezistat sa ma uit pana la sfarsit.

 

Subscriu.Desi ai plagiat pamfletu asta de video nu ti-a iesit nimic bun,pe viitor incearca sa faci ceva cu ideii ce iti apartin.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu avem nevoie de criticiile tale de 2 lei , oricum esti un NIMIC PE ACEASTA COMUNITATE ! Nu uita acest lucru , inainte sa dai criticii uita-te la filmele tale de 2 bani ;) , Mai uita-te in oglinda si vezi ce fata de smiorcait si de fatalau ai, apoi revin-o pe Forum si mai discutam , intre timp te salut din mers si app :fuck: , Bafta !

 

 

Ba tu ai luat Ban, papa , uita-te la filmele tale cum ar fii Rapita De Mos Craciun,

si sa stii ca sunt mai cunoscut decat tine pe comunitate, si parerea mea nu este de 2 lei

deaia ai luat si ban , si uninvite ,ca te iubeste lumea,apropo,tu nici nu ma cunosti

ca sa stii cine sunt eu.Nu uita,nu te suporta nimeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar tu cine ma rog esti sa dai sfaturi? Veziti acolo de gimnaziu , daca esti asa de bun sfatuitor , pune tu in aplicare ideea ta.

@ Despre film , cum au zis si ceilalti nu prea e dezvoltata ideea... Oricum Felicitari

Pustiulica , daca nu iti convine sfatul meu nu il citi . Cat despre varsta , nare rost sa deschid subiectul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maryo,

 

sa sti ca am incercat odata, dar n-a iesit nu stiu ce. Sper sa-l fac odata :).

 

Apropo! Daca mai vad un REPLY in care nu se respecta regulamentul sectiunii, inchid topicul si toata lumea va fi sanctionata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...