Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pushki

[News] Assassin's Creed III - Primele detalii

Recommended Posts

64997_10150594294993068_6119163067_9102681_1998473807_n.jpg

Assassin's Creed III

 

 

 

Descriere: Aventura / Actiune

Cerinte de sistem: Va urma

Trailer: Va urma

Release date: 29.10.2012 ( 29 Octombrie 2012 )

 

Asa cum cei de la Ubisoft ne-au promis, se pare ca jocul al 3-lea are un protagonist cu totul si cu totul nou. Judecand dupa imagine, actiunea va avea loc undeva in timpul razboiului de independenta al Americii, in jurul anilor 1780. Mai mult detalii vor fi publicate peste 3 zile pe site-ul oficial al jocului( http://assassinscreed.ubi.com/ac/en-US/index.aspx ). Din ce am auzit pana acum, dupa faimoasele colaborari cu personaje foarte cunoscute, precum Niccolo Machiavelli, un personaj al acestui joc va fi chiar George Washington.

 

 

Personal sunt cu sufletul la gura, si abia astept ziua de luni pentru a vedea mai multe detalii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa apara .. Am jucat pana acum majoritatea jocurilor din seria Assassin`s Creed si mi s-a parut interesant .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca cei de la Ubisoft ne vor de mai multe detalii luni (5 martie) despre Assassin's Creed III. Totusi sper ca AC III sa fie mai lung pe partea de singleplayer si sa aduce ceva nou fata de AC:R.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci,nu am cuvinte.Cand am vazut pozele cu noul AC III am ramas uimit,dar cand o sa fie lansat trailer-ul :lolidiot: .Ceea ce nu inteleg eu ce legatura are George Washington cu asasinii si cavalerii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat AC si mi-a placut la nebunie , deabea astept sa apara:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si iata ca avem si primul trailer:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si iata ca avem si primul trailer:

 

Mda,grafica este exceptionala.Ma gandesc ce legatura are noul asasin cu Altair si Ezio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda,grafica este exceptionala.Ma gandesc ce legatura are noul asasin cu Altair si Ezio.

 

Pai nu are nici o legatura deoarece noul erou va fi fiul unui pelerin britanic si a unei femei din tribului de amerindieni Mohawk.

 

Ce ma bucura foarte mult la noul AC III este faptul ca au schimbat aproape tot fata de celelalte jocuri din serie (sistemul economic, ani######le, combaturile s.a).

 

Recomand sa citit acest articol deoarece da detalii foarte multe despre noul AC III :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca acest joc va aduce multe imbunatatiri si ca nu va dezamagi!Eu cred ca va avea o mica legatura si cu Altair!

Imi aduc aminte cum am asteptat Revelation iar acum abia astept sa apara III si sa-l joc:)!Deja nu mai am rabdare dar trebuie sa mai astept:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu are nici o legatura deoarece noul erou va fi fiul unui pelerin britanic si a unei femei din tribului de amerindieni Mohawk.

 

Ce ma bucura foarte mult la noul AC III este faptul ca au schimbat aproape tot fata de celelalte jocuri din serie (sistemul economic, ani######le, combaturile s.a).

 

Recomand sa citit acest articol deoarece da detalii foarte multe despre noul AC III :)

Kawa,eu spun ca Ezio a avut o legatura cu Altair.Acest nou personaj ce legatura are cu Altair sau Ezio?Ma gandesc ca o fi si el in cautarea artefactelor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu are nici o legatura deoarece noul erou va fi fiul unui pelerin britanic si a unei femei din tribului de amerindieni Mohawk.

 

Ce ma bucura foarte mult la noul AC III este faptul ca au schimbat aproape tot fata de celelalte jocuri din serie (sistemul economic, ani######le, combaturile s.a).

 

Recomand sa citit acest articol deoarece da detalii foarte multe despre noul AC III :)

 

Dupa ce am citit intregul articol, am ramas ceva de genu: http://newspapertime...-calculator.jpg

:))

E incredibil ce fac cei de la ubisoft din acest joc. Ce nu am vazut, cerintele de sistem, cred ca va trebui sa-mi upgradez calculatorul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce nu am vazut, cerintele de sistem, cred ca va trebui sa-mi upgradez calculatorul.

Nu au trecut nimic inca la system requirements, nici macar ceva orientativ (cu aproximare) cum fac la celelalte jocuri.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1314&game=Assassins%20Creed%203

Share this post


Link to post
Share on other sites

Referitor la cerintele de sistem... nu cred ca o sa necesite un sistem foarte performant, gen BF3 sau cele care folosesc ca motor grafic FrostBite 2 fiindca nu le sta in fire (celelalte jocuri din serie au avut cerinte acceptabile).

Share this post


Link to post
Share on other sites

O alta stire :

 

 

Assassin s Creed III

 

251.jpeg

 

Assassin's Creed III este dezvoltat de Ubisoft Montreal, jocul urmand sa fie lansat in octombrie 2012 pentru PC, Xbox 360 si PlayStation 3. Cu toate ca la inceput au existat confuzii in legatura cu Brotherhood si Revelations, Assassin's Creed III va fi al 5-lea joc al seriei, dezvoltatorii urmand sa ne prezinta un nou erou principal. Noul joc va avea loc in timpul razboiului de independenta al Statelor Unite ale Americii, adica intre anii 1775 si 1783.

 

Pe langa mutarea actiunii pe un nou continent, dezvoltatorii ne introduc si intr-o noua era istorica, mult mai recenta. Saltul catre revolutia americana ne face sa credem ca cele doua capitole anterioare, Cruciadele si Renasterea, au fost definitiv inchise. In cateva imagini date publicitatii, noul assassin apare alaturi de cea mai importanta figura a revolutiei si primul presedinte al SUA, George Washington.

 

Ubisoft a confirmat in februarie 2012 ca Assassin's Creed III va fi mai vast decat titlurile anterioare si ca jocul se afla in productie de peste 3 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca acest AC va fi cel mai bun din serie :) Se pare ca cei de la Ubisoft au mai dezvaluit cateva poze. Click pentru a le vedea.

 

PS: Sper ca o sa-mi upgradez pc-ul pana se va lansa ca m-am saturat sa-mi mearga aceasta serie impresionanta prost pe actualul pc :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...