Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - In memoria lui Police / HAMM3R

Recommended Posts

Chiar daca nu-l cunosc , m-a cutremurat , pur si simplu , Dumnezeu sa-l odihneasca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca in pace !  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(   :(  :(  :(  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multiplu medaliat la competitii nationale si internationale, inotatorul brailean Octavian Mihai Ciocan a decedat duminica noapte.

Octavian Mihai Ciocan avea 18 ani si era elev in clasa a XII-a la LPS Braila. In noaptea de duminica spre luni, a mers la o petrecere, in casa unui amic, impreuna cu prietena sa si inca doua cupluri. Putin dupa miezul noptii, lui Octavian i s-a facut rau si a lesinat. Prietenii au incercat sa-I acorde primul ajutor si au sunat la 112, dar cand au ajuns la fata locului, medicii SMURD au constatat ca sportivul era deja decedat. Mama baiatului, ajunsa la faţa locului, a avut si ea nevoie de ajutorul medicilor de pe ambulanta, cand si-a gasit fiul mort. Se pare ca tanarul bause prea mult, lucru ce i-a fost fatal.
Corpul neinsufletit al inotatorului brailean a fost transportat la morga pentru efectuarea autopsiei, iar poliţistii au demarat cercetarile pentru a stabili cauza decesului.

Sportivul de la LPS Braila, pregatit de Laura Sachelarie, castigase la Balcaniada juniorilor din 2012, medalii de aur la 50, 100, 200 și 400 m liber, argint la 100 m fluture si stafeta de 4×200 m liber (care a stabilit un nou record national) si bronz la 50 m fluture, adica cate o medalie la fiecare proba la care a participat. Mihai Ciocan avea dubla legitimare, LPS Braila si CS Farul Constanta.

 

sursa: probraila.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer daca era mai aproape de  Bucuresti . ma duceam de cand am aflat vestea :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, nu prea sunt cuvinte de a exprima ce simt parintii lui, este total stupid sa iti moara propriul copil la o varsta atat de frageda, ce nu a apucat sa-si termine toate planurile pe care le avea. Dar asta este viata, nu ai ce face niciodata nu stii cand te va lovi. Sincer, imi pare foarte rau pentru el, a fost un baiat bun, ma cunoastem cu el in mare parte. A fost un om de treaba, amabil si este pacat pentru ca nu a apucat sa-si termine planurile sale pe care le avea, deoarece cred ca ar fi frumos daca Romania ar mai avea si campionii si nu ar mai avea numai prosti si hoti. Si ca sa inchei, vedeti cum a murit acest baiat, din cauza a unor pahare de alcool asa ca va dau in sfat, nu faceti si voi acelas lucru, incercati sa evitati aceste chestii, deoarece ati vazut ce se tot intampla. Iar filmul a fost emotioant, inca odata pacat de acest baiat ca s-a stins din viata la o varsta atat de frageda.

 

Dumnezeu sa te odihneasca in pace Police ( Octavian Ciocan ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu credeam ca o sa ajungem vreodata in postura aceasta, sa zicem RIP unui membru al comunitatii. Cuvintele prea multe nu isi au rostul acum.

Dumnezeu sa il ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte .. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer e prima data cand auzim asa ceva de cand sunt pe eGaming..Nu pot spune ca l-am cunoscut foarte bine pe Hummer/Police poate ca l-am vazut vreodata pe samp dar nu mi-a fost apropiat..Sincer mi se pare o dilema sa nu ne spuna totusi de ce a murit macar ci doar ca a fost la o petrecere..In fine,acum cuvintele se pot interpreta..Ceea ce vreau sa spun este ca foarte multii dintre noi traiesc pericole in fiecare zi si pot muri de multe ori fara sa se gandeasca..

Dumnezeu sa-l aiba sub veghe acolo sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am cuvinte , ai fost un prieten adevarat cu un caracter extraordinar , glumele care le faceai pe skipe cu noi , nu voi uita nimic. Dumnezeu sa te odihneasca si sa te ierte daca ai gresit cu ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu Sa-l ierte mi-a fost prieten  nu credeam ca o sa se ajunga la asa ceva,chiar m-a intristat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un bun prieten, altceva nu pot sa zic despre el.. Recent am trecut si eu printr-o faza grea a vietii, mi-a murit tatal, nu exista necaz mai mare ca moartea unui apropiat. Condoleante familiei si celor apropiati.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il ierte!

auKDH9v.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca! Nu-l voi uita niciodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca in pace.Mie greu sa cred ce sa intamplat.A fost un bun prieten tineam legatura prin skype glumeam si ne simteam bine alaturi de alti.Inca odata Dumnezeu sa te odihneasca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezau sa`l ierte !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ca traiesc aia de 90+ de ani si l-a luat tocmai pe el la varsta de 18 :|

Pentru membri vechi ai eG-ului HAMM3R = drakeN / mafia10

 

 

Fie-ti tarana usoara !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte! Mare pierdere

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIP  joc si eu samp pe eGaming de 2 saptamani si l-am vazut pe unu Police plimbandu-se.. Sa ma gandesc ca acel om s-a stins si juca si el samp ca tot omul.. Ceva tulburator.Fiecare se poate stinge din niste chestii banale,cum este acesta,bautul .Sincer,imi doream sa joc mai de demult pe acest sv sa il cunosc si eu mai bine.... Dumnezeu sa il odihneasca in pace.

 

RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace..

Incredibil ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un bun prieten, altceva nu pot sa zic despre el.. Recent am trecut si eu printr-o faza grea a vietii, mi-a murit tatal, nu exista necaz mai mare ca moartea unui apropiat. Condoleante familiei si celor apropiati.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Condoleante si tie 

 

Hamm3r/Police a fost un membru care rar gasesti sincer, Nu sunt cuvinte pentru acest baiat , Un baiat plin de umor , un baiat fericit  si un baiat care avea o cariera frumoasa inainte ! Dar uite ca Dumnezeu nu a tinut cu el si l-a luat dintre noi . Dar asta e lacrimile si cuvintele nu-l mai readuc printre noi !

 

Dumnezeu sa-l ierte !

 

Nu te vom uit campionule .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...