Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] GTA 5 a fost confirmat pentru PC!

Recommended Posts

679.jpeg

 


Grand Theft Auto 5 a fost confirmat pentru PC, PlayStation 4 si Xbox One. Lansarea va avea loc in aceasta toamna, gamerii urmand sa beneficieze de o grafica imbunatatita, precum si efecte speciale create special pentru cele trei platforme.

Utilizatorii Grand Theft Auto Online (Xbox 360 si PlayStation 3) vor putea sa-si transfere personajele si progresul acestora si pe conturile de PC, PS4 si Xbox One.

Varianta pentru PC a Grand Theft Auto 5 va avea un editor pentru crearea si editarea de filme in-game. Tinand cont de faptul ca toate imbunatatirile pentru Xbox One si PlayStation 4 vor putea fi utilizate si pe PC, asteptam cum interes cerintele de sistem.

Grand Theft Auto 5 a fost lansat pe 17 septembrie 2013 pentru Xbox 360 si PlayStation 3, fiind deja cel mai bine vandut joc al seriei Grand Theft Auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerintele pentru pc nu au aparut oficial nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa speram sa nu aiba cerinte de PC NASA ca degeaba ne bucuram ca apare pe PC. :D Daca o sa fie ca Max Payne 3 ( dupa parerea mea are aceeasi grafica ca GTA 5) o sa fie ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vina cat mai repede si bine zis sa nu aiba cerinte de pc de nasa! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Is time to upgrade the PC. :D

Am asteptat acest  anunt ca pe un raspuns la intrebarea "Merita sa bag bani in calculator anul asta?"

Acum sigur o sa-mi upgradez calculatorul , chiar daca deja m-am apucat sa-l joc pe PS3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam aiurea.. Dupa ce te-ai saturat de jucat la el pe PS3/Xbox360 nu cred ca ti-l mai iei si pe PC.. Cel putin eu nu o sa il mai iau ca l-am terminat pe PS3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa speram sa nu aiba cerinte de PC NASA ca degeaba ne bucuram ca apare pe PC. :D Daca o sa fie ca Max Payne 3 ( dupa parerea mea are aceeasi grafica ca GTA 5) o sa fie ok.

 

Asa spun majoritatea, ca vor fi putin peste cerintele de la Max Payne 3, ceea ce ar fi bine.

 

Cam aiurea.. Dupa ce te-ai saturat de jucat la el pe PS3/Xbox360 nu cred ca ti-l mai iei si pe PC.. Cel putin eu nu o sa il mai iau ca l-am terminat pe PS3.

 

Pentru cei care n-au apucat sa joace pe console o sa fie uimitor :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa apara, sper ca, cerintele sa nu fie prea exagerate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:| cerintele vor fi exagerate, nu va asteptati astia cu pentium 4 sa-l jucati. Si stati linistiti, pariez ca grafica va fi mult mai evoluatata ca dupa PS3, e next-gen game, in primul rand pe PS3 nu-l joci Full HD sa-ti dai seama, nu iti poti face setarile grafice asa cum doresti, si presupun ca va avea mai multe plusuri pe langa versiunea de PS3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca este filmat pe vechile console insa ganditi-va ce fel va arata pe PC :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oare pe filelist cand apare? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

oare pe filelist cand apare? :))

Serios?Cum să întrebi așa ceva?Nici măcar n-au anunțat data de lansare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serios?Cum să întrebi așa ceva?Nici măcar n-au anunțat data de lansare.

 

Asa e romanul :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...