Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

skate54skate54

eG TV - We Are Brothers

Recommended Posts

Frumos realizat felicitari >:D<<'>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos gj ;) 10 ....sper ca la cotinuare sa joc si eu ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul si cum a zis si Tyson ai o cariera promitatoare. Cel mai mult la filmul tau mi-a placut coloasa sonora si povestea. Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea nu e asa optimista... Adica...de exemplu, frate, la telefon vorbea un crip, un "gang member", nu receptionista de la hotel : "Buna ziua, cu cine vorbesc?". Nu zic ca ma leg de detaliul asta. In general, Crips gang "lucreaza" in "echipa", ma refer la faptul ca nu se intampla niciodata ca un crip sa se duca singur sa faca un asa-zis transport de "marfa", care este de altfel o treaba a mafiei, nu a unui gang. Baietii astia fac treaba "palmat", cum se zice, dau din mana in mana si nu urmaresc un castig banesc extraodrinar [cum fac mafiotii]. Ei sunt interesati de putere pe strada, pastrarea teritoriilor, nu de afaceri, nu sunt asa creduli cum e in clip-ul tau faza cu "Nu conteaza, am nevoie de ajutor si am bani" si crip-ul : BANG! ASTA-I FRATE! AM DAT LOVITURA, MA IMBOGATESC!!!.

 

Mai pe scurt, impresia generala asupra clipului e...6-7 / 10.

 

-Calitatea filmarii e buna, clara.

-Storyline-ul mi se pare absurd [si generalizat pe server din pacate, din cate am mai vazut].

-Replicile sunt prea amabile pt un gang member. [asta nu si in cazul in care acel crip probabil lucra pe post de receptionist]

-Sunetul e destul de potrivit, dar daca ai fi cautat un pic mai cu atentie ai fi gasit niste soundtrack-uri grozave pt tipul de clip pe care l-ai facut.

-Caracterele ...ai fi putut sa folosesti mai multi [sigur sunt doritori de jucat in filme] dar mai ales sa fi fost potrivite [adica acel Alexander putea sa fie multiplicat [ma refer sa fie mai mult decat un prieten de la care Sean putea cere ajutorul] si sa fi avut skin-uri de crips sau ceva mai "urban style".

 

Am facut un comentariu mai lung pt ca cei care spun ca "e super filmul", "este o poveste reusita si bine gandita", "10+", "prea bestial" sa se gandeasca inainte sa scrie, si sa mai vizioneze alte filmulete marca Dinamo_Stefan [mai ales], Sabzaky s.a.m.d. si sa compare, sa realizeze care este de o calitate superioara.

 

Fara suparare frate, e doar parerea mea. Poti sa ma consideri sonat, I don't give a sh*t. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari! Frumos editat si foarte bine lucrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10 ! Felicitari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frm filmuletzul hai ca am jucat bne :X part 2 va URMA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 ! Foarte frumos ! Vrem si partea a 2 a :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos ;):X

Tine-o tot asa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place :)

 

Tine-o tot asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara cuvinte :X .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povestea este unica si foarte bine gandita, felicitari!

9.5 din 10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos de tot bravo nota 10 si un +1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai nota 10 pentru film ,Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba cum sa zic.. a iesit... WOW ! nu ma asteptam la asa ceva foarte frumos, ce sa zic .. un 9 bie bine meritat, daca partea a 2-a va iesii la fel, ma vei uimii complet. Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...