Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Max Payne 3: Scenariul si primul trailer

Recommended Posts

Max Payne 3: Scenariul si primul trailer

 

340.jpeg

 

Max Payne 3, jocul care va fi lansat de Rockstar Games in martie 2012, a primit primul trailer si detalii despre scenariu. Actiunea are loc la cativa ani dupa evenimentele din jocul precedent, asa ca eroul nostru nu mai este la fel de tanar.

 

maxpayne3.jpg

 

Locul de desfasurare al jocului este Sao Paolo, Brazilia, unde Max ajunge pentru a-si oferi serviciile de protectie celor care au nevoie de asa ceva. Este unul dintre cele mai periculoase locuri, asa ca Max nu duce lipsa de slujbe. Jocul devine interesant cand fiica unui om de afaceri de succes este rapita de o grupare interlopa. Max este angajat sa o gaseasca si sa o recupereze, dar trebuie sa lupte si cu drama personala pe care a avut-o in New York, in urma cu multi ani.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana anu care vine mai avem de asteptat ;)

 

Edit : stiu asta de 2 luni ju######te ca apare in 2012 dar nu stiam luna

 

Oricum deaeba astept sa apara max payne 3 :X cred ca o sa fie cel mai jucat joc

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am ce spune. Toata seria Max Payne (plus filmul) mi-a placut la nebunie. Singurul lucru pentru care imi pare cat de cat rau este ca aici nu mai este vorba de Max Payne politistul, ci Max Payne mercenarul. Sper ca vom avea si o explicatie pentru asta, ceva de genu flash-backs cum e in Splinter Cell Conviction, ca sa putem intelege mai bine de ce a ajuns astfel. :D Abea astept :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

E marfa rau trileru cred ca jocu o sa fie super.

Toate ocurile Max Payne au fost caluema leam terminat pe amandoua si vreau sal termin si pe asta.

Era mai frumoasa ideea de detectiv in New York

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare acest joc. AM avut 1 si 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max Payne 3 :O ? Deabea astept sa apara :X...La 9ani am jucat si eu Max Payne ( 1 cred ca era :)) ) si am ramas fascinat :X aproape ca l-as juca dinou :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand aveam 12 ani tot asteptam sa apara Max Payne 3 :-w ! Un joc superb din punctul meu de vedere ;d !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e bazat pe motorul grafic cu care s-a cladit GTA IV si Red Dead Redemption, adica RAGE :O:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai apare anu asta e bine ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nax Payne au fost jocurile copilariei mele, abia astept numarul 3, desi se pare ca povestea nu prea este inspirata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai apare anu asta e bine ..

 

Daca te uitai ce a postat si la video vedeai cand ar fi luna si anul cand va aparea. (greu sa citesti, usor sa postezi)

 

Cat despre joc, ceea ce vad pare interesant ca si grafica, dar nu mi-au placut ca au tot anuntat ca apare, apare (2011) si totusi l-au tot amanat si nu am mai auzit nimic despre acest joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te uitai ce a postat si la video vedeai cand ar fi luna si anul cand va aparea. (greu sa citesti, usor sa postezi)

Majoritatea fac asa. Ca sa ma apuc sa suspend pe toata lumea nu vad ce rost ar mai avea.

Nu vreau sa par un zelos de ala privit cu ochi rai de toti.

Daca ar fi asa ar mai posta 2-3 useri pe aici. :))

 

Deja trebuie sa-mi dau suspend, am facut un mare off topic.

 

Suspend 24h / Off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana acuma nu am stiut de acest game dar dupa cate vad in trailer e interesant

dar se para ca rockstar games produc numai game - uri cel mai mult pe tema de ganster/mafie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vedem ce cerinte de sistem va avea acest joc . Chiar sunt curios sa vad daca va trebui sa-mi schimb complet sistemul pt a-l juca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...