Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sfranciog

eG TV - Living the Dream

Recommended Posts

Titlu oficial : ♥♫ Living the Dream ♫♥

Data lansării : 05.11.2011

Gen : Racing

Durată : 2:33

Scurtă prezentare : Este o combinatie intre free driving si un semi drift facut dupa muzica care este pe fundal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi placa foarte mult , imi place ca este simplu si cu efecte frumoas , muzica se potriveste de minune cu drifturile si ma bucur ca nu l-ai lungit .

Intr-un cuvant : "perfect"

Astept si urmatoarele :*.

10/10 si un +1 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

10/10 daca poti sa imi adi un pm cu modu acela pt HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos regizat, seamana umpic cu Fast Five, felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place , gg . + 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , chiar m-a prins filmu asta....e frumos regizat si e bine combinat cu muzica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,n-am ce zice,filmu asta chiar tia iesit din punct de vedere regizat+editat,felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place, felicitari tineo tot asa. Astept si alte creatii de ale tale, ar fi frumos daca ai face acuma o actiune :-?? parerea mea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare ti-a iesit.Bravo nota 10+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mor de inteleg ceva din Video asta Esti tu sal alcineva care ba filmati facand drift-uri cu un elegy tunat si cu EMB . Care e morala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

un film foarte reusit,imi place foarte mult,partea de la final e foarte frumoasa,este un film editat foarte bine,iti apreciez acest film si mai astept si altele tot de acest gen sau la ce iti vine in minte.+1 si nota este 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mor de inteleg ceva din Video asta Esti tu sal alcineva care ba filmati facand drift-uri cu un elegy tunat si cu EMB . Care e morala?

 

Nu trebuie sa intelegi. In loc sa rupa afk cum rupi tu a realizat ceva insa tu nimic :(.

 

Foarte reusit filmul +1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mor de inteleg ceva din Video asta Esti tu sal alcineva care ba filmati facand drift-uri cu un elegy tunat si cu EMB . Care e morala?

 

Tu in primul rand mai treci pe la scoala... daca nu esti in stare sa scrii si sa te exprimi corect ce pretentii as avea de la tine ca tu sa intelegi videoclipul ? Nici detalii legate despre videclip nu meriti sa stii , salut'

 

 

@ yoobogdan : pai din cate vezi nu prea am cu cine , de aceea majoritatea filmelor sunt scurte nu lungi ca o poveste... dar in curand o sa ma gandesc sa fac si ceva de actiune , mai dezvoltat :) .

@ Multumesc tuturor pentru urari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devii din ce in ce mai bun , felicitari . Chiar ai talent , se vede ca muncesti din greu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos sFranc2ii, tine-o tot asa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos dar mai trebuiau adaugate niste sunete de acceleratie a motorlui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte reusit filmul,felicitarii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati dat uitarii acest film ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati dat uitarii acest film ? :(

 

Cum sa lasi acelasi "Reply" in 3 topic-uri? citeste si tu regulamentul sectiunii.

 

De data asta te iert, data vitoare vei fi sanctionat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa lasi acelasi "Reply" in 3 topic-uri? citeste si tu regulamentul sectiunii.

 

De data asta te iert, data vitoare vei fi sanctionat.

 

1. Nu scrie nicaieri ca nu am am voie sa postez acelasi reply in mai multe topicuri .

2. De ce mi'ai modificat titlul ? Te rog frumos sa il pui la loc . " ♥♫ Living the Dream ♫♥ " nu " Living the Dream " ca in regulament nu scrie nicaieri ca nu am voie sa folosesc caractere in titlu .

 

Off topic > Warn Up

Share this post


Link to post
Share on other sites

M A R S I DE AICI :| Superb frate. Melodia este perfecta pentru video. Masina arata super/enb series sta perfect pe ea. Nu am cuvinte si sfarsitul a fost pur si simplu inspirativ :) Felicitari foarte foarte frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos regizat si editat . Mai bine dute FMA la felul cum conduci ia-i face pe toti la curse :P:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...