Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

Video of The Year - 2012

Recommended Posts


Votez Filmul: Crips Gang Official

Motiv: Este cel mai reusit film din toate unde s-a depus multa munca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Christmas On eGaming

Motiv: Este un film reusit cu niste actori foarte buni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Cred ca este cel mai bune dintre cele propuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Este un film frumos,bine realizat si cel mai reusit dintre toate.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Crips Gang Official

Motiv: Motivul este unul simplu.Este cel mai bun filmulet facut pe anul trecut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Konson style part II

Motiv: Este un film reusit si amuzant.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Este un film reusit si bine structurat.Se vede ca a muncit la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Crips Gang Official

Motiv: Calitate buna din punct de vedere audio cat si video.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Christmas On eGaming

Motiv: Este un film foarte reusit si s-a lucrat destul de mult la el.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Este un film foarte reusit , chiar iti face placere sa te uiti la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas on eGaming
Motiv: Imi place foarte mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • The Client 2 Revenge - pacat ca filmul se pierde in poveste, care nu prea este structurata ok, ai trecut de la o secventa la alta fara nicio legatura.
  • Misiunea unui Reporter  Part 1 - bun, inceputul e cam ciudat :-? , la sunet ai gresit fiindca trebuia sa se mentina in continuu acea partitie din melodia lui eminem si speedometrul de la sfarsit nu trebuia sa apara. Pacat de calitatea filmului, apreciez ca totusi ai facut ceva frumos in MovieMaker.
  • Nortenos Ride - textul de la inceput nu trebuia sa-l faci sa se miste in toate partile :)) , trebuia sa fie totul organizat daca vroiai sa iti iasa ceva frumos. Desi filmul se cheama nortenos ride, mai mult de jumatate din film nu-mi arati nimic. Pe viitor te sfatuiesc sa impletesti melodia cu video-ul. Mici scapari la montare.
  • NRG500 Stunts - n-am ce sa comentez in legatura cu stunt-urile. DAR nu pot sa cred cata mediocritate este in orice film pe care-l faci. De ce dracu' pui Hardnet productions presents la sfarsit? Tu stii, barem, ce inseamna asta? Adica daca mi-ai pus la sfarsit "presents", asta ma face sa cred ca mai imi prezinti inca ceva si mai ai o scapare la sfarsit la sfarsit.
  • A new Life Los Santos Getaway - mare grija ce melodii pui pe film, tu ai ales una in care se aude "Nume(nu inteleg foarte clar) productions", prea mult lag si iarasi calitatea video lasa de dorit. Poveste interesanta si apreciez enorm ca ai avut ideea unica de a prezenta filmul ca pe o carte cu capitole.
  • LSPD Presentation - ti-am comentat in legatura despre film in topicul unde l-ai facut
  • Yakuza Mafia 2012 - n-am ce sa comentez, doar spun ca mai ai de lucrat in domeniu, mai ales pe partea de edit.
  • Police Force - intro-ul ala e facut in totalitate de la 0 de tine sau ai editat doar textul? Tu ar trebui sa imi prezinti factiunea sau ceva asemanator, in schimb tu imi bagi o scena pe care nici pe aia nu o inteleg. Aceeasi chestie mediocra la sfarsit.
  • NG LCN Nor14 & M/F Department in 2009-2010 - ai o greseala la intro prea observabila. Altceva nu am ce sa comentez deoarece ai doar niste poze puse pe o melodie/mai multe melodii. De notat faptul ca nu ai un sfarsit.
  • Yakuza Mafia - mai trebuia adaptata povestea. Oricum in cazul de fata vad ca este o "dedicatie", deci remember in cazul acesta gatuzo_cata.
  • FBI Agency - ar fi trebuit sa redati si legile pe care le incalcau cei care au fost arestati in filmuletul tau. Skin-urile de arma te trag in jos deoarece arata ca pustile alea cu apa :))
  • Christmas On eGaming - aceeasi faza la sfarsit. In jumate de film tu imi arati cum se plimba tirurile alea de la Coca-Cola, si cum se dau aia cu snowboard-urile. Trebuia sa faci ceva mai semnificativ de craciun.
  • Konson Style Part II - o parodie la care nu am ce sa reprosez.
  • Crips Gang Official - profesionist ca in majoritatea filmelor tale, nimic de adaugat.
  • Living the Dream - imi place ca in mai toate filmele tale gasesc acea contopire intre sunet si video. Desi tu ai facut niste stunt-uri la inceput, la sfarsit ai adaugat acel accident pentru a crea o poveste, iar asta face filmul mai original.

Ce am spus mai sus nu o luati in nume de rau, am dat niste sfaturi/pareri din punctul meu de vedere pentru a va ajuta in domeniul respectiv. Daca vreti sa le bagati de seama bine, daca nu, iarasi bine, iar daca aveti ceva sa imi reprosati sau nu sunteti de acord cu ce am spus eu mai sus, or something else, va invit sa imi dati PM.

 

Prin urmarea spuselor mele mai sus, am decis sa votez:

 

Votez Filmul: A new Life Los Santos GetawayMotiv: Pai, m-a impresionat faptul ca a folosit un program foarte limitat si totusi a reusit sa faca ceva pe care unii nici in AE sau SV nu ar putea sa faca. Respectele mele pentru efortul depus de ceilalalti la realizarea filmelor cu care au concurat.

 

PS: Macar votati pe cine trebuie, nu mergem tot pe principiul, el e prietenul meu, deci pe el il votez. Ganditi-va ca ceilalti au depus un efort inimaginabil (pentru voi, cei care nu stiti cu ce se mananca programele de editare a filmelor si creativitate de care ai nevoie pentru a realiza un film) pentru realizarea acelor filme. Cum zicea Katsuui la votarea altui concurs:

 

Daca tot votam, sa votam pe aia de merita nu pe cei care se milogesc in casute de messenger.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Yakuza Mafia
Motiv: Imi place foarte mult . foarte reusit !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: FBI Agency

Motiv: un film foarte reusit, clasic si frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Christmas On eGaming

Motiv: Un film foarte reusit , imi place.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Este un film reusit dupa mine, cu muzica pe aici pe acolo este pusa gresit, dar in general este un clip bun, se observa munca pe care a puso la realizarea acestui filmulet.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Christmas on eG

Motiv: O idee foarte buna , mai ales ca a fost facut in timpul sarbatorilor de iarna.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Yakuza Mafia

Motiv: Este un film bine structurat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Este un film foarte frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Pai in primul rand este destul de multa munca (cauta moduri, instaleaza-le, testeaza-le, etc). Nu zic ca ceilalti nu au muncit, ba din contra. Insa acest film mi se pare destul de greu de realizat si totusi a iesit bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votez Filmul: Christmas On eGaming
Motiv: Acest film este creat cu un scop foarte frumos, scopul sarbatoriilor de iarna.L-am votat deoarece imi place foarte mult si mi-a facut o reala placere sa il vizionez, in plus nu cred ca este foarte usor sa faci un film cu atat de multe moduri noi adaugate in SA:MP, testate (cum a spus si Radu mai sus), de altfel a fost si este unul dintre cele mai reusite filme de pe aici.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


Votez Filmul: Crips Gang Official

Motiv: Parerea mea este ca e cel mai reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...