Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] CS: Global Offensive amanat

Recommended Posts

CS: Global Offensive amanat

 

Chet Faliszek – Writer Valve – anunţă că testul beta al shooter-ului Counter-Strike: Global Offensive, ce ar fi trebuit să înceapă în noiembrie, a fost amânat.

 

Decizia a fost luată în urma sugestiilor venite de la jucătorii profesionişti care au testat jocul, aceştia considerând că anumite aspecte ale acestuia trebuie corectate înainte ca publicul larg să aibă acces pe servere.

 

csgo014.jpg

csgo015.jpg

csgo016.jpg

 

Stire propusa de BLAZE11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff...M-au dezamagit cei de la Valve" Si eu care credeam ca luna asta o sa joc un CS cu o grafica ceva mai buna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda.. si asteptam de mult sa-l joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine sa-l intarzie ca sa fie totul oK,ca asa daca il lansau acum poate aveam probleme la conectarea server.Oricum nu murim ca mai stam 1 luna 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speram sa apare cat de curand ;)) M-am saturat sa joc cs-urile acestea vechi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaditiva ca l'au amanat ca sa'l imbunatateasca , cred ca va fi un fel de MW3 sau Battlefield 3 :)) .

Oare o sa ceara multe adica RAM ; Procesor ; Placa Video... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca nu lau amanat ca sa isi ia ei vacanta , lau amanat ca sa il imbunatateasca pe ici pe colo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca va fi foarte fain , si aceasta varianta de Counter-Strike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presupun ca o sa aiba o grafica imbunatatita, o sa ceara si RAM cat si placa video, parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca la Ram va cere 1GB si placa video de 256 sau 512 MB ; mai mult de atat nu cred ca va cere.

Oricum parearea mea este ca acest joc este unu'l dintre cele mai asteptate in acest an.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca la Ram va cere 1GB si placa video de 256 sau 512 MB ; mai mult de atat nu cred ca va cere.

Oricum parearea mea este ca acest joc este unu'l dintre cele mai asteptate in acest an.

 

Sa stii ca la placa video conteaza foarte putin cantitatea de memorie cat despre joc nu pot sa spun decat ca abia il astept. Desi totusi cred ca ar fi putut lucra mai mult la grafica si la gameplay... Mie cel putin mi se pare la fel ca si CS 1.6 (aceleasi harti doar putin retusate, aceleasi arme) iar oamenii mi se par foarte ciudati :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va asteptati sa fie un Moder Warfare 3 sau vre-un Battlefield 3 o sa fie in schimb cat-de-cat imbunatatita grafica,sunetele,storyline-ul, nu o sa aibe cerintele foarte mari dar ma astept la :

1 GB RAM

256 MB placa video

2.5 GHz procesor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decat sa ne jucam si sa nu fim uimiti de nimic sa asteptam si sa fim uimiti de noua grafica !:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decat sa ne jucam si sa nu fim uimiti de nimic sa asteptam si sa fim uimiti de noua grafica !:D

 

Corect, mai bine asteptam decat sa ne jucam mai repede si in proaste conditii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se numeste "Valve Time" , sunt renumiti pentru asta, aveti aici un tabel cu ceea ce zic ei si cu timpul real in care se vor face ceea ce au spus.

 

https://developer.valvesoftware.com/wiki/Valve_Time

 

More info: http://en.wikipedia.org/wiki/Valve_Corporation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se numeste "Valve Time" , sunt renumiti pentru asta, aveti aici un tabel cu ceea ce zic ei si cu timpul real in care se vor face ceea ce au spus.

 

https://developer.valvesoftware.com/wiki/Valve_Time

 

More info: http://en.wikipedia.org/wiki/Valve_Corporation

Hmm , asta inseamna ca putem astepta si 1 an pentru jocurile facute de Valve? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...